שיטות E.I.T.

שיטות .E.I.T  מורכבות משיטות אינפורמציוניות, אנרגטיות, פסיכולוגיות ורוחניות שמטרתם להניק לאדם עזרה משולבת ומועילה ביותר. בין השיטות:

אינפותרפייה (ריפוי במידע) ותיקון אינפורמציוני ( של דוקטור טמניקוב) — שיטות של אבחון וסילוק תוכנות שליליות ששולטות בתודעה שלנו ובחיינו.

אנרגופסיכולוגיה (של אולגה שניידרוב-דטין) — שילוב של פסיכולוגייה עם טיפול אנרגטי שמתעסקת בסילוק מחסומים רגשיים משדה אנרגטי של אדם

 (שיטת איתור וסילוק של טריגרים שליליים מתת מודע של מטופל   (של אולגה שניידרוב-דטין (neiro-lingvistic re-programming  )  NELIR

אינפותרפייה – שיטה שמבוססת על טכנולוגיית תיקון אינפורמציוני של פרופ’ טמניקוב

20150302_174121 - Copyטכנולוגיית תיקון אינפורמציוני מבוססת על קריאת המידע השלילי וסילוקו. למחלות בגוף ולבעיות שונותבחיי אדם יש גורם משותף – תוכנות שליליות, שהושתלו מבחוץ וגם מבפנים (מתודעת האדם, מתת-מודע וכו’). כבר בשיעור הראשון אנו לומדים למצוא נקודת כניסה של תוכנה שלילית לגוף האדם. אם מצליחים לאתר את הנקודה ולשלוח לאותו מקום קוד של תוכנה חיובית, שמבוססת על מצבים חיוביים של בן האדם, אז המידע השלילי והלא חיוני נמחק והמחלה ניתנת לריפוי. כי דומה מסלק דומה. הטכנולוגיה מאוד פשוטה ויעילה.

מומחים רבים מכירים פסיכוטכנולוגיות מודרניות. אבל רוב האנשים רגילים אינם יודעים, שתוך זמן קצר אפשר ללמוד ולשלוט בצורה מקצועית במיומנויות, שפעם היו נחלה של אנשים “נבחרים” או כשרוניים במיוחד. רוב ההילרים, “מכשפים”, “מגדי עתידות” וכו’ משתמשים לא בכוחות נסתרים ומיסטיים של טבע וקוסמוס, אלא בתהליכים רגילים פיזיולוגיים של מערכת העצבים המרכזית של גוף האדם. כל בן אדם, בריא או חולה, יכול ללמוד לשלוט בתהליכים אלה. כמובן, שימוש בשיטה מביא תוצאות מופלאות, שהם בגדר נס, אבל לכל תוצאה יש הסבר מדעי מדויק ושימוש בשיטה נמצא בגבולות של אנטומיה ופיזיולוגיה רגילה של מערכת העצבים המרכזית.

 מה אנחנו יודעים על פסיכוטכנולוגיות? אילו דימויים עולים כשמבטאים מילים אלה? אולי מישהו יזכר בהצהרות חיוביות או דמיון מודרך או שכנוע עצמי וכו’. כל השיטות האלה הן טובות, אבל עד גבול מסוים, כי הן משתמשות בשפה שברורה רק לתודעה, לחלק המודע שבמוח. אבל המודעות שלנו לא תמיד משחקת תפקיד חיובי בחיינו. iאז ..קורות הצרות. פרופ’ ג. טמניקוב הציע טכנולוגיה חדשה – לדבר עם המוח בשפה שלו. המוח האנושי מבין רק שפת תכנות ומצבים. בסדנאות ושמינרים שלנו נלמד שפת המוח.

אם להשוות את מוח האנושי למחשב, תנסו לדמיין מצב בו כל התודעה שלנו, כולל השכלה גבוהה, השתלמות מקצועית, נסיון חיים, כל הרצונות או “אי-רצונות”, ערכים, הרגלים, רגשות, מנטאליות, עקרונות ואמונות – נמצאים בתיקיה אחת “המסמכים שלי” (My Documents). בן אדם חושב שזה הוא עצמו, ולא שם לב ממה עוד מורכב “מחשב” הפלא הזה – איך הוא בנוי, למורכבות של “מערכת ההפעלה”. וכמובן למהירות השיא של גיבוי “המכונה”, שברשותו. על “ההרדיסק” עם הזיכרון הענק, ששומר את תיקית “המסמכים שלי”.

לא משנה כמה מידע נמצא בתודעה, היקף ה”מרחבים” עדיין ענק, וביצועיו של בן אדם לא ניתן  אפילו להשוות עם ביצועים של מוח. לא משנה באיזו מהירות אתם פותרים תשבצים – מהירות “המעבד” משתווה למהירות האור. לא משנה עד כמה בן אדם רץ מהר למרחקים קצרים, מהירות שליחת זרמים עצביים ממרכז המוח לפריפריה, שוברת כל השיאים!! זו הסיבה, שבסדנאות שלנו אנחנו מלמדים קודם כל ממה מורכב “ארגז כלים אינפורמציוניים” ו”מערכת הפעלה” של מחשב נפלא של חברתHOMOSAPIENS. בשיעור נדבר על איך אנו יוצרים תוכנות למוח ואיך הוא מתחיל להשתמש בהן. על איך אנחנו חוסמים בלא מודע את העבודה של מוחנו. על איך אנחנו מקבלים ומקדדים מידע במוח. וכמובן על איך תוכונת של חולי וצרות עוברות מאדם לאדם – בעיקר זה קורה לא במודע, ללא כוונה לפגוע בזדון, בערוצים, מוכרים היטב למערכת עצבים שלנו, וכאן הפרדוקס – ערוצים אלה לא מוכרים לתודעתנו.

למה התודעה שלנו צריכה לקבל את הידע הזה? כדי ללמוד לדבר עם הגוף שלנו ולהחזיר לעצמנו שליטה “בעגלון”. כדי להפוך ממשתמש פסיבי וטיפש, שלא יודע מה לעשות אחרי כל בעיה חדשה שצצה לו “פתאום”, ל”מתכנת” מודע ומוצלח של החיים שלו –  וכתוצאה להפוך לבריא, מאושר ועשיר.

אנרגופסיכולוגיה(שיטה של אולגה שניידרוב-דטין) — שילוב של פסיכולוגייה עם טיפול אנרגטי שמטרתו לסלק מחסומים רגשיים משדה אנרגטי של אדם

род рекламаאנרגופסיכולוגיה הינה שילוב בין פסיכולוגיה והשפעה אנרגטית על מטופל.

אופן הטיפול נראה כמו  יעוץ פסיכולוגי רגיל עם המטופל. אבל יש שוני — השיחה מתלווה בעיסוי קל של נקודות מסוימות על הראש של המטופל,  מניפולציות מסוימות בידיים מעליו, ועבודה עם טבלאות טיפול. תוך כדי שיחה המטפל לא רק מקשיב למטופל, אלא «סורק» את המרכזי וגופי אנרגיה שלו. ברגע שהמטפל מוצא חסימה בשדה אנרגטי מסוים, הוא מסיר אותה. הטיפול גם יכול לכלול השמעה וצפיה בקבצי תרפיה.

כל טיפול מתלווה בסריקה אנרגטית חוזרת, כדי לוודא שאכן החסימות של קשרים עצביים במודע ובתת מודע נפתחו. טראומות ילדות, סטיגמות, אמונות ופרדיגמות שליליות, תרחישים הרסניים, זיכרון טראומטי תת הכרתי, מצבי רוח «שבריריים» יכולים למשוך מחלות ואירועי חיים שליליים — כל אלה יאבחן אנרגופסיכולוג מקצועי. דרך טיפול בכל מה שאובחן הוא יסיר חסימות פסיכולוגיות ואירועים בעיתיים מהחיים והבעיות יפתרו בכל הרמות.