מריה ס. (ישראל) 

תוך חודש ריפאתי את בתי מאסטמה. כבר חמשה חודשים (בלי עין הרע) לא היו התקפים. היא   אפילו הצטננה פעמיים מעז אבל הסתדרנו בלי אנטיביוטיקה והסיבוכים הרגילים.  מפעם לפעם אני מטפלת בדלקת המפרקים שלי. יש שיפור משמעותי אבל לחסל את המחלה סופית עדיין לא הצלחתי. לכלב שלי דמעו העיניים. עשיתי טיפול אחד והכל עבר. לא היה צורך בטיפול נוסף.

ר.ב. (ישראל)

הילד של חברה שלי סבל מטיקים במשך  כמה חודשים.  לקחו אותו לפסיכולוג ולעוד איזה הילרית . אני הצעתי  את עזרתי, והחברה הסכימה. עשיתי אבחון באמצעות עדשות עזר וגיליתי שלילד יש תוכנה שלילית על העצב התרגימינלי . הסרתי אותה ( ע»י תוכנות בסיס ואנטיסמל), והטיק עבר.

 טטיאנה צ’. (ישראל)

 גיסתי עברה תאונת דרכים,  והפטלות שלה נפגעו. במסגרת הכנות לניתוח הזריקו לה תרופה כלשהיא, והיא נכנסה לקומה, כנראה כתוצאה מתגובה אלרגית לתרופה. התחלתי לטפל בה ע»י מצב הזדהות, ואחר-כך בתוכנות, דרך עדשת עזר. האותות היו באזור  הראש, המוח השדרה והברכיים. כעבור שבוע היא חזרה להכרה, והתברר, שאין צורך בניתוח! הברכיים החלימו «בעצמם»!

 אולגה (ישראל)

מטופלת – בת 23 . כאבים בבטן התחתונה. בבדיקה התגלתה ציסטה על השחלה  הימנית, והרופאים הציעו ניתוח. לאחר טיפול אחד(!) הציסטה נעלמה.  תוצאות הבדיקות מצורפות.

לפני טיפול:

image006_0000

אחרי טיפול:

image012

 

 

ילנה (ישראל)

עברתי קורס טיפול אצל האוינפוטרפיסתית אולגה שניידרוב-דטין.  הפסקתי לסבול מכאב בכף היד (תוצאה של תאונת דרכים)  וממיגרנות שהטרידו אותי במשך שנים רבות. לאחר הטיפול  הרגשתי ערנית ומלאת חיים.   והחלטתי שאני רוצה ללמוד אינפותרפיה  . במפגש השלישי של הקורס התחלתי לאבחן  ו»לתקן» את כל בני ביתי אחד-אחד. התחלתי מאמא, היא התלוננה על בעיות בלב. לאחר הפעם העשירית היא החלימה מתכיקרדיה ודיספניאה.  הילד הזדקק לשני קורסים (19 טיפולים). עבדתי כל יום ( הוא היה אמור לעבור ניתוח לכריתת שקדים, נוזלים ותפליטים באוזן, אובדן שמיעה חלקי) והניתוח הפך ללא נחוץ. שקדים קטנים וורודים, אין נוזל באוזן, השמיעה חזרה.  עבדתי עם עדשות עזר של הגולגולת, עמוד השדרה, סינוסים והאוזן הפנימית.

 תוצאות השימוש ב»מרשמים» אינפורמציוניים

מרשם «מגן וחרב»

ילנה קיסלינה. (ישראל) הבן שלי תמיד חזר הביתה מבה»ס  מאוחר משאר הילדים. פעם הוא נשאר לשחק עם החבר’ה ,פעם אחרת הוא שוכח משהוא בבית – הספר וחוזר מחצי הדרך,  או שסתם נתקל במשהו מעניין ונתקע. ואני לא מצאתי לעצמי מקום מרוב דאגה. החלטתי להפעיל שתי תוכנות » מגן וחרב» ו» בלכתך, תשאיר». והילד שלי התחיל לחזור הביתה בזמן! בהתחלה אני גם קידדתי את מצבי, אבל תוך זמן קצר  היה די בשתי התוכנות ההן.

 מיכאל ד’ (ישראל). אשתי ואני לא יכולנו לישון בגלל השכן שלנו, שנהג לשמוע מוזיקה בפול  ווליום ב11 בלילה .החלטתי «להפציץ» אותו ב»אהבת עולם». בערב ראשון זה לא עבד. בערב השני הוא הנמיך, ואחרי הערב השלישי הוא בכלל התחיל לכבות את המוזיקה אחרי 10 (  או שאולי הוא שם אוזניות?). אשתי אמרה שאתמול הוא נסע איתה במעלית ואפילו אמר שלום!

 לאוניד ס. (ישראל)  

לפני כשבוע הותקפתי ע»י כלב. הלכתי דרך סמטאות ,  ואז פתאום הוא קפץ עלי  מאיזה חצר, נובח בקולי קולות. אני נבהלתי, ותחילה לא ידעתי מה לעשות ואז פתאום נזכרתי ב «מגן וחרב» והתחלתי כמו איזה מטורף לחזור על הקוד של התוכנה. הכלב עצר במרחק של 20 ס»מ, פיהק, והעמיד פנים שהוא ככה סתם, » עבר בסביבה». זה נראה משעשעה ביותר, הייתי צוחק אם רק לא הייתי מבוהל כל כך.

(מתוך התכתבות עם המחלקה האזורית בליפצק — רוסיה)

ברדיס ילנה (רוסיה):  לפני הסמינר לא ניסיתי לטפל.  בזמן הסמינר באבחון חזותי בעדשת עזר ( בערך ב 14.00) ראיתי כתם לבן על כף ידה הימנית של בתי. באותו היום ב21.00 כף היד הימנית החלה לכאוב.

 תיקון מצב שלילי :  טיפול ממרחק בחברה – מיומה, 13 שבועות. אחרי הטיפול לגמרי נפסקו הכאבים שהטרידו אותה כל יום במשך השנתיים האחרונות. המחזור החודשי הבא נמשך 5 ימים ולא 3 שבועות, כמו שזה היה בשנים הקודמות.  את החברה הזו גם ריפאתי משיתוק היד, מה שהיא לא הצליחה לעשות דרך רפואה קונבנציונאלית עבר שנתיים.

 תוך שלוש פעמים הפסקתי לאבי את כאב השיניים שנבע מפולפיט, כך שהוא לא פנה לרופא השיניים בסופו של דבר. מה שנוגע לניוון הרשתית שלו, אני יכלה לומר שאחרי טיפול של שנה הוא התחיל לקרוא ספרים. תוך דקות ספורות הפסקתי לעצמי את הכאב והדימום לאחר עקירת שן רצינית (ריסקו  לחלוטין חצי לסת בערך).

טיפלתי גם באורכיט של הכלב. כעבור כמה טיפולים הנפיחות ירדה משמעותית.

סרגיי אובצ’יניקוב, כלכלן (רוסיה) :  נכון ל 12.02.05 עזרתי ל-12 אנשים. שלושה מתוכם התלוננו על כאבים חריפים באזור הקיבה. לאחר בדיקות אצל שניים מהם נמצא אולקוס. אצל כל השלושה חל שיפור משמעותי לאחר 1-2 טיפולים (נפסקו הכאבים החדים). אחד מהמטופלים הסכים מאוחר יותר לעבור לבית חולים ולהמשיך את הטיפול שם. הוא סיפר שהרגיש שם כמו בחופשה. שכניו בחדר סבלו מכאבים, ואילו הוא הרגיש נהדר. לקראת שחרורו מבית החולים האולקוס כבר הגליד לחלוטין. האחר סירב לפנות לרפואה קונבנציונלית בכלל, מכיוון שקיבתו הפסיקה להדאיג אותו.

הוריו של נער בן 13פנו אלי – הוא התלונן על כאבי ראש חוזרים ובעיות צמיחה. בחודשיים שחלפו מאז המפגש הראשון והיחיד לא סבל מכאב ראש וצמח בשני ס»מ.

צעיר סבל מכאבים חזקים בשרירי החזה במשך חצי שנה. הרופאים לא מצאו שום פתולוגיה. הוא הוטרד גם מצלקת גסה שנשארה אחרי ניתוח התוספתן. ביצעתי טיפול אחד והכאב בשריר נפסק. הצלקת לא מורגשת, ונראית הרבה פחות אדומה.

מטופל עם מחלה היפו טונית, היו תלונות על כאב ראש חזק. טופל במשך 4 מפגשים. כבר חודשיים אינו מרגיש לחץ דם גבוה, אין כאבי ראש, לא פנה לרופאים, לא נוטל תרופות.

 מטופלים נוספים:

 אשה הפסיקה לסבול מנזלת אלרגית בערב אותו היום לאחר טיפול אחד. לאדם צעיר כאב הכתף  בגלל פעילות ספורטיבית, עבר לאחר מפגש אחד. כל המטופלים ציינו שיפור ביחסים עם אנשים קרובים.

עבדתי עם מטופל- השבר באצבעו לא התאחה הרבה זמן. לאחר מפגש אחד הורידו את הגבס.

מטופל אחר – ספורטאי, אריטמיה של הלב תחת לחץ.  כעבור שני טיפולים עברה לגמרי, הוכחות אצל הרופא המטפל.   לעצמי ריפאתי את מפרק הברך, שכאב כתוצאה מתאונות ספורט.

סרגיי. תיקון מצב: לפתא פתאום הגיע קרוב משפחה, כשזה לא היה «הכי נוח».  אמר שהוא נוסע בערב יום ראשון. זה הרס לי את התוכניות לסוף שבוע.  ביצעתי תיקון. ביום למחרת קרוב משפחה המופתע גילה שמסתבר, שהכרטיס חזור שלו בשבת, למרות שהוא היה בטוח שהוא בדק הכל בקופה.

איש צעיר, ספורטאי, כמה שנים לא הצליח לעבור את המבחנים לתואר מאסטר ספורט. ביצע תיקון לפני התחרות והבחור עבר.

 טטיאנה ימליאנה  , (וורונז’, רוסייה),   בני נפל ופצע את ידו: היד התנפחה, הכחילה , והילד התקשה להזיז את האצבעות. כל הלילה הורדתי את הכאב ועבדתי לפי התוכנה השלישית. בבוקר במכון רנטגן עשו צילום, ולהפתעת הרופאים, הם לא מצאו אפילו סדק, למרות שעל פי כל הסימנים היה צריך להיות שבר.

ורה דרוזדובה, מיקרוביאולוגית (רוסייה):  

הפודל סובל מגידול בבלוטת החלב.  לאחר שני טיפולים הגידול קטן פי שתיים.

עבודה עם גור כלבים: בקע תבורי בקוטר 2 ס»מ, כעבור כמה טיפולים הקוטר קטן ל 3 מ»מ. הווטרינר אמר שאין צורך בניתוח. שלושת אחיו, שלא  טופלו הזדקקו לניתוח. טיפלתי גם בגידול בלוטת החלב של כלבה נוספת. הגידול התקטן פי שתיים,  ונעלמו היבלות.  טיפלתי בליפומה, אחרי פעמים הליפומה נפתחה ויצאה בצורת גוש בקוטר 2 ס»מ.

שמתי לב שאחד מהדגים באקוואריום שוחה עם הבטן כלפי מעלה, תפסתי את האיתות והפסקתי אותו. הדג התהפך ושחה לכיוון מיכל האוכל.

לוירה היו בעיות במערכת היחסים עם בעלה האלכוהוליסט. ברגע שהוא מתחיל להתנהג באלימות היא מפעילה את «הגנת הדמות» . האגרסיה נעלמת מיד. בשבעויים האחרונים בעלה לא שותה.

בטלפון אמרו לי שלאחיינית שלי בעיר פירם יש חום גבוה מאוד, ותכשירים רופאים לא עוזרים להוריד אותו. עשיתי טיפול באמצאות תמונה של האחיינית. התברר שתוך חצי שעה החום פתאומית ירד.

לשכנה יש שבר מסובך בירך,»מסורבל» , עם שברירי עצם. – עשו תצלום במכון הרנטגן , אמרו שצריך לעשות ניתוח. אני מיד הפסקתי את הכאב, והשכנה ישנה טוב כל הלילה. המשכתי את הטיפול  מרחוק. למחרת תצלום הרנטגן שנעשה בבית חולים אזורי הראה שהשברירים «התאספו», העצם שנכנסה לתיק המפרק, חזרה למקום. לא היה צורך בניתוח,  שמו גבס וזהו.

קרפובה לידיה(רוסייה) : תיקון מצב שלילי: נפלתי בעבודה, וקיבלתי מכה חזקה מאוד בירך. תחושה חזקה של שבר, לא יכולתי ללכת בכוחות עצמי. בזמן שהאמבולנס לקח אותי לבית החולים אני הסרתי את הכאב ועבדתי באמצאות התוכנה השלישית. הרופאים ישר חשדו שזה שבר בצוואר הירך, אבל ברנטגן לא נמצא אפילו סדק.

לודמילה ווזנסנסקיה (רוסייה):   מיד לאחר סיום הסמינר התחילה לעבוד עם דודתה: בת 96, קחקסיה, כאבים חזקים באפיגסתריה, מתחזקים אחרי אוכל. מצבה של הקשישה השתפר משמעותית, אחרי הטיפול בקשה לאכול.

לודמילה הפסיקה לעצמה את הכאבים החדים במעיים לאחר הרעלה, כביעה באצבע נעלמה לגמרי כעבור שעתיים.  עבדה גם עם בעיות העיניים של קרובת משפחה אחרת: עייפות, החלשות  הראיה, תחושת טשטוש . פתרה  תוך טיפול אחד.

 

ילינה דאנילובה(רוסייה): מגיל 20 סובלת מפתולוגיה בבלוטת הטריס ללא שיפור. מיד לאחר הסמינר החלה בטיפול עצמי  ע»י עדשת עזר. לא מזמן עשתה בדיקת אולטרא סאונד – הכל תקין. גם בדיקת רמת הורמונים בדם תקינה. כשהייתה מצוננת הייתה במהירות מפסיקה כאבי ראש, כאב באזור שמעל העין, כאבים בגב התחתון.  קיבלה חתך עמוק באצבע (חתך באורך שני ס»מ) כעבור 15 דקות טיפול כמעט שלא ניתן יה למצוא את החתך בעזרת זכוכית מגדלת.

אלה מרקוב(רוסייה):  חולה בגלאוקומה. לגמרי נפטרה כאבים ותחושת טשטוש בעיניים.

בטיפול אחד העלימה פריחה פטרייתית מחזהו של בעלה. באותה הדרך חיסלה את פטריית הציפורניים.

טאטיינה קארילינה (אירקוטסק)

הרופאים חישבו שטיפול בהרפס זוסטר יערוך חודש. טיפלתי בה בעצמי, ואמא שלי הגיע אל הרופאים כעבור שלושה ימים, כשלהרפס בקושי היה סימן. הפתעתם הייתה דומה לזו שלי, אחרי שלראשונה צפיתי בוידיאו  ששלח גנדיי.

איך הגעתי לאינפוטרפיה?

 שום דבר בחיים לא קורה במקרה ולכל דבר יש סיבה משלו.

קוראים לי אלן גולדמן, אני גרה בבת ים עם בעלי, שני ילדים וכלב.

עשיתי דרך ארוכה של התפתחות רוחנית: מורה ברייקי, סיימתי קורס באוניברסיטת האחדות בעיר הזהב בהודו, מרפה ומלמדת בשיטות שונות.

www.goldenangel.co.il

בספטמבר 2009 הרגשתי צורך בלמידת שיטות חדשות לריפוי, בכלים  יותר מהירים ומדויקים.

את אולגה שניידרוב-דטין אני מכירה בערך 6 שנים ואף פעם לא ידעתי בדיוק במה היא מתעסקת.

ביום אחד נכנסתי לאתר שלה וגיליתי שיטה של דר. ג.טמניקוב והבנתי שזה מה שהיה כל כך חסר לי.

עכשיו בעזרת אולגה ומרכז אינתרה אני אינפותרפיסט – אינפוטכנולוג.

כבר בשיעורים הראשונים התחלתי לנסות שיטות חדשות על עצמי ועל המשפחה שלי.

הידע החדש התחבר עם ניסיוני הקודם ויצר פלא, שהרבה רק חולמים עליו.

כל דבר גאוני הוא פשוט. הגוף שלנו הוא כלי מדהים, בתוספת של ידע מסוים אפשר בקלות לשלוט בחיים שלנו. אנחנו בונים את המציאות שלנו בעצמנו,  והקורס שלהאינפותרפיה עוזר לכל אחד בלי קשר למנת המשכל,  הדת או לניסיון קודם להבין זאת.

שימוש בשיטות של דר.ג. טמניקוב מתאים לכולם מילדים עד אנשים מאוד מבוגרים.

«הכלי» הגאוני הזה פשוט מאוד לשימוש, צריך רק רצון לשיפור החיים ולעשות צעד לכיוון הבריאות והאושר.

 בקרוב ייפתח קורס לאינפותרפיה  של רמה ראשונה בבת ים.

טיפולים אישיים בהרשמה קודמת.

אלן – 0525292223

 ניסיון אישי

 1.התחלה של שפעת: כאבי ראש, חום, חולשה, כאבי שרירים- אחרי טיפול אחד לעצמי אני נרדמת ל-24 שעות והפסקות קטנות לכוס תה, אני מתעוררת ליום הבא בריאה לחלוטין.

  1. אחרי חודש קורה מצב דומה לבן שלי, ועוד פעם אחרי טיפול אחד הוא ישן 24 שעות ולמחרת לא היו שום סימני מחלה. הבן שלי אמר שאני קוסמת וזוהי המחמאה הכי טובה לאמא.
  2. שפכתי שמן רותח על הזרוע ובאותו רגע התחלתי לתקן את המצב וכתוצאהמטיפול לא הייתה כווייה או כאב ואפילו לא סימן.

  שיטת האינפותרפיה שונה משיטות ריפוי אחרות שמוכרות לי מניסיוני הקודם  (רייקי  וקוסמואנרגיה). השיטה מאוד מדויקת,  קלה לשימוש ומאוד מהירה בתוצאות.

הנני ממליצה מאוד לכל מי שמתעניין להשיג כלים אלה לחיים האישיים שלהם, לעבור קורס ראשון באינפותרפיה ולרכוש ידע שכל אחד זקוק לו.

 אלן גולדמן – 0525292223

אם אתם רוצים לשתף אותנו במקרים מניסיונכם בתחום האינפותרפיה אתם מוזמנים לכתוב לכתובתנו

[email protected]

אנא כתבו בנושא המכתב  (subject)»תיאורי מקרים».

לפי רצונו של מוען המכתב, את שמו ושם משפחתו אפשר להחליף בראשי תיבות


Политика конфиденциальности

Ваша конфиденциальность очень важна для нас. Мы хотим, чтобы Ваша работа в Интернет по возможности была максимально приятной и полезной, и Вы совершенно спокойно использовали широчайший спектр информации, инструментов и возможностей, которые предлагает Интернет.

Личная информация Членов, собранная при регистрации (или в любое другое время) преимущественно используется для подготовки Продуктов или Услуг в соответствии с Вашими потребностями. Ваша информация не будет передана или продана третьим сторонам. Однако мы можем частично раскрывать личную информацию в особых случаях, описанных в «Согласии с рассылкой».

Какие данные собираются на сайте.

При заполнении форм заказа на сайте Вы добровольно указываете свой номер телефона и имя. При заполнении формы обратной связи Вы добровольно можете указать свое имя, телефон и EMail.

С какой целью собираются эти данные.

Форма обратной связи. Имя используется для обращения лично к вам, а ваш e-mail для отправки вам ответа на Ваше сообщение или вопрос. Если Вы укажите номер телефона, мы при необходимости свяжемся с Вами по телефону в ответ на Ваше сообщение или вопрос.

Форма заказа. Номер телефона используется, что-бы связаться с Вами относительно Вашего заказа. Имя используется для обращения лично к вам.

Ваши имя, e-mail и телефон не передаются третьим лицам, ни при каких условиях кроме случаев, связанных с исполнением требований законодательства.

Как эти данные используются.

На сайте используются куки (Cookies) и данные о посетителях сервиса Google Analytics.

При помощи этих данных собирается информация о действиях посетителей на сайте с целью улучшения его содержания, улучшения функциональных возможностей сайта и, как следствие, создания качественного контента и сервисов для посетителей.

Вы можете в любой момент изменить настройки своего браузера так, чтобы браузер блокировал все файлы cookie или оповещал об отправке этих файлов. Учтите при этом, что некоторые функции и сервисы не смогут работать должным образом.

Как эти данные защищаются.

Для защиты Вашей личной информации мы используем разнообразные административные, управленческие и технические меры безопасности. Наша Компания придерживается различных международных стандартов контроля, направленных на операции с личной информацией, которые включают определенные меры контроля по защите информации, собранной в Интернет.

Наших сотрудников обучают понимать и выполнять эти меры контроля, они ознакомлены с нашим Уведомлением о конфиденциальности, нормами и инструкциями.

Тем не менее, несмотря на то, что мы стремимся обезопасить Вашу личную информацию, Вы тоже должны принимать меры, чтобы защитить ее.

Мы настоятельно рекомендуем Вам принимать все возможные меры предосторожности во время пребывания в Интернете. Организованные нами услуги и веб-сайты предусматривают меры по защите от утечки, несанкционированного использования и изменения информации, которую мы контролируем. Несмотря на то, что мы делаем все возможное, чтобы обеспечить целостность и безопасность своей сети и систем, мы не можем гарантировать, что наши меры безопасности предотвратят незаконный доступ к этой информации хакеров сторонних организаций.

В случае изменения данной политики конфиденциальности вы сможете прочитать об этих изменениях на этой странице или, в особых случаях, получить уведомление на свой e-mail.